Služby

Výchovné poradenstvo

MOMENTÁLNE ŽIAĽ NEMÁME KAPACITU PRIJÍMAŤ NOVÝCH KLIENTOV PRE TENTO TYP SLUŽBY. PODPORÍME VÁS CEZ CIELENÉ INTERAKTÍVNE WEBINÁRE.

Si zmietaná „dobre mienenými“ radami okolia tipu – „no veď s vami bude poriadne mávať“, „len ho daj s vami do postele, už ho nikdy odtiaľ nedostaneš“… vlastná neistota je posilňovaná z každej strany, túžba dať dieťatku to najlepšie sa mení na stres a dieťa nakoniec dostáva presný opak toho, čo by sme chceli a čo by si zaslúžilo.

Kedy sa ma týka?

Dohodnite si termín, v ktorom budeme riešiť vaše rodinné každodenné situácie s vašimi deťmi. Budeme vašu rodinu sprevádzať vyváženými a zrozumiteľnými informáciami, ktoré vám pomôžu riešiť situácie aj problémy s pokojom, istotou a sebavedomím.

Foto: pockajchvilka.sk

Pre koho:

Rodičov detí od 0- 9 rokov. Buď spolu oboch, alebo samostatne s jedným z rodičov – bez prítomnosti detí.

Kde:

Online cez vopred dohodnutú platformu.

Kto:

PhDr. Jana Zemandl, PhD., detská psychologička

Cena

65 Eur / 50 minút

Doprajte si poradenstvo, aby ste rozumeli, čo sa deje. Aby ste so svojimi bábätkami aj väčšími deťmi stavali zdravé základy, na ktorých vyrastie spokojná šťastná sebaistá osobnosť – vaše dieťa. Taký dospelý, ktorý má rád samého seba, vie sa vrátiť k svojim rodičom ako do bezpečného prístavu, je ukotvený v hlbokých priateľských vzťahoch,  vie sa o ľudí starať, ale vie aj brať. Zo svojho potenciálu vie vyťažiť maximum a premieňa svoje talenty, pretože nie je zviazaný strachmi, pocitmi menejcennosti a obavou zo zlyhania. Našim cieľom tiež je, aby mamy lepšie spali, a mali priestor postarať sa o seba, aby sa otcovia cítili zapojení, kompetentní a dôležití a deti prijaté bezpodmienečnou láskou a mohli tak svoj potenciál venovať objavovaniu sveta a tvoreniu.