Pre firmy

Profesionálna podpora
pre vašich zamestnancov

Starostlivý zamestnávateľ a pocit komunity na pracovisku preukázateľne podporujú lojalitu a retenciu zamestnancov. Preto od začiatku nášho pôsobenia pomáhame vašim zamestnancom zlepšovať spokojnosť vo vzťahoch a vnútornú pohodu v obdobiach zmeny.

Podpora psychologického wellbeingu

Skúsenosti s pármi, jednotlivcami a deťmi dávame vašim zamestnancom vo forme webinárov, Q&A sessions, rozhovorov, či podporných skupín. Cieľom je pomôcť budovať ich zručnosti a aktivovať zdroje potrebné pre zvládnutie osobných zmien. Takými je narodenie dieťaťa, či záťaž, ktorú kladie na vzťahy a psychiku pandémia a home office.

Aktivácia kľúčového talentu.

Naša skúsenosť v riadení zmien v najúspešnejších firmách, rozvojom talentu a individuálnou prácou s klientami nám umožňuje zrozumiteľne podporiť vašich kľúčových zamestnancov. Individuálny coaching, zvládanie záťaže a vyhorenia, či budovanie zručností. Podporte motiváciu a kompetenciu vašich zamestnancov!

S nami dosiahnete viac:

Stávanie sa rodičom

Narodenie dieťaťa je možno najväčšia zmena, ktorú vaši zamestnanci zažijú. Vieme, že naše poradenstvo a portfólio webinárov na témy ako spánok bábätiek, rola otca v prvých rokoch alebo digitálne rodičovstvo dajú vašim zamestnancom výbavu pre jej zvládnutie. K týmto vedomostiam sa budú ešte dlho a vďačne vracať.

Vzťahové zručnosti

Partnerský vzťah a atmosféra v rodine ovplyvňuje prácu a lojalitu vašich zamestnancov aj v tejto chvíli. Webináre či Q&A sessions s nami ako párom pre vašich zamestnancov, či vzťahová podpora pre váš kľúčový talent. Tie dokážu zmeniť energiu, s ktorou chodia vaši ľudia do práce.

Individuálna podpora

Ak prechádzate obdobím, kde vzdelávanie, či povzbudenie nestačí, radi podporíme vašich zamestnancov a ich rodiny individuálne. Máme korene v pomáhajúcej psychológii deti a dospelých a zároveň poznáme prostredie vrcholových firiem a korporátu. Naša podpora je založená na empatii, skúsenostiach a výskumných poznatkoch.

Interaktívne podporné skupiny

Pandémia covid 19, či náročná zmena vo fungovaní firmy. Vytvoríme s vašimi zamestnancami priestor pre zvládanie záťaže, zmien a vyhorenia. Pocit komunity a dôvery v menšej skupine, ktorej základom je riadené bezpečné prostredie, zdieľanie a odborný vstup keď to dáva zmysel.

"V našej banke sa staráme o duševné zdravie zamestnancov a preto som oslovila Andreja, ktorý nám počas pandémie pomohol uchopiť dôležitú tému Rodina počas pandémie, ktorá mala medzi kolegami nesmierny úspech. Skvelá spolupráca s Andrejom, odbornosť, drive a nadšenie je niečo čo ma presvedčilo, že naša spolupráca bude pokračovať aj v ďalších užitočných témach."

Nikoleta Trstenovič ( HR Business Consultant )

"V práci som roky trpel komplexami že moji kolegovia prídu na to že som polodementný idiot. Nemohol som kôli tomu ani spať. Až po odbornej konzultacií so Zemandlovcami som pochopil že nemusím byť inteligentný, stačí tak vyzerať. Odvtedy nosím okuliare."

Mukala Bukulele (Head of Marketing)

"Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book"

Kate Jose (Business Advisor)

Nenašli ste odpovede na vaše otázky?

Mozeme sem hodit aj nejaky subheadline ak by si chcel nieco dovysvetlit