Služby

Individuálne sprevádzanie

Kedy prísť k psychológovi? To je otázka! Krátka odpoveď je: vtedy, keď už chcem, aby mi bolo lepšie.

Tá dlhšia odpoveď -zdá sa mi- súvisí s dlhodobou udržateľnosťou v našom živote. Smútok po rozchode neustáva. Úzkosť v práci spôsobuje, že si nechcem predstaviť návrat z dovolenky. Po ťažkom pôrode, či potrate neverím svojmu telu, či som tvrdá na partnera či dieťa. Tretíkrát som sa sklamal v blízkom priateľovi, alebo som si druhýkrát našla manžela s ktorým som sa musela rozviesť. Alebo jednoducho nie som spokojná/ý so svojim životom, ale neviem presne čo potrebujem zmeniť.

Všetky situácie spája to, že aj keď neviem prečo niečo robím, alebo prečo sa mi to deje, nevidím ako dobré rovnako žiť aj o rok. Nie je to udržateľné tak, aby som bol spokojný, produktívna, slobodný, pokojná, cítila sa v bezpečí pri niekom druhom.

Čo získam?

V súvislosti s vašim zadaním vás budem sprevádzať, aby ste dosiahli:

Psychológovia majú rôzny prístup a skúsenosti v rôznych oblastiach ľudskej skúsenosti. Ja nie som výnimkou - sú veci, kde som doma a také, kde sú doma iní. Ak zistíme, že sa medzi nami nebuduje dôvera, alebo viem, že by vám niekto iný pomohol viac, nasmerujem vás správnym smerom.

Pre koho:

Ak máte viac ako 20 rokov, prežívate ťaživé emócie, komplikovanú životnú situáciu doma, v práci či vo vzťahu, potrebujete sa rozhodnúť, alebo niečo zmeniť v živote.

Kde a ako:

Online, alebo osobne pri Medickej záhrade: Cukrová 14, Bratislava,  4.posch., č.431. Pri online práci pomáha, ak sa aspoň párkrát vidíme osobne.

Prosím vedzte, že je možné, že termín bude k dispozícii až po dlhšej dobe čakania.

Cena

Cena je 65 eur za 50 min sedenie.